Praca Łódź

Pracownik produkcji

stanowisko: Pracownik produkcji

miejsce pracy: Łódź / łódzkie / Polska

opis stanowiska

Masz dość uciążliwych warunków pracy? Chcesz pracować w cichym i czystym miejscu? Na słowo rozwój mocniej bije Ci serce? Jeśli tak - czytaj dalej i aplikuj. Szukamy 5 operatorów montażu cewek dla naszego klienta!

wymagania

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (3028 zł brutto na start)
możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne
możliwość skorzystania z benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny czy zniżki na rozrywkę
opiekę konsultanta Randstad
miłą atmosferę
czyste i ciche miejsce pracy

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Randstad Polska Sp. z o.o.

branża

Praca fizyczna