Praca Berlin

Pracownik produkcji, Niemcy - Praca od zaraz

stanowisko: Pracownik produkcji, Niemcy - Praca od zaraz

miejsce pracy: Berlin / opolskie / Polska

opis stanowiska

Obowi±zki:
- Pakowanie,
- Sortowanie,
- Uk³adanie produktów

wymagania

Wymagania:
- Umiejetno¶æ pracy w zespole
- Sprawno¶æ fizyczna, sprawno¶æ manualna
- Mile widzane do¶wiadczenie w bran¿y spo¿ywczej
- Mile widziana znajomo¶æ j.niemieckiego

oferowane warunki

Oferujemy:
- Umowe na niemieckich zasadach
- Zakwaterownie na terenie Niemiec – koszt 150 € miesiêcznie
- Transport do Niemiec
- Atrakcyjne wynagrodzenie – 9,80 Euro brutto

rodzaj pracy

Praca sta³a

nazwa firmy

Jerzy Adamczyk

brana

Praca fizyczna

Osoby zainteresowane w/w ofert± pracy prosimy o przys³anie w formie elektronicznej CV z listem motywacyjnym
w jêzyku polskim na adres: jerzyadamczyk.hr@gmail.com

Praca pozostae oferty pracy