Praca Bydgoszcz

Pracownik Inwentaryzacji

stanowisko: Pracownik Inwentaryzacji

miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko;

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - BYDGOSZCZ
Miejsce pracy: BYDGOSZCZ woj. kujawsko – pomorskie
Nr ref.: INWENTARYZACJA/03/13/BYDGOSZCZ

Obowiązki:

• Praca przy naliczaniu asortymentu za pomocą skanera

wymagania

• Dyspozycyjność w dniu w dniu 10/11.03.13 w godzinach 19:00 – 6:00
• Mile widziany status studenta lub ucznia szkoły policealnej
• Mile widziane osoby z doświadczeniem przy wykonywaniu podobnych prac
• Dokładność i sumienność

oferowane warunki

• Praca w dniu inwentaryzacji w godzinach 19:00 – 6:00
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia doświadczenia i nawiązania dalszej współpracy przy podobnych projektach

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Interimax

branża

Praca fizyczna

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:
patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „INWENTARYZACJA/03/13/BYDGOSZCZ”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 05.03.2013 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: