Praca Bydgoszcz

Pracownik Sklepu

stanowisko: Pracownik Sklepu

miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK SKLEPU- BYDGOSZCZ

Miejsce pracy: BYDGOSZCZ
Nr ref.: SKL/03/13/BYDGOSZCZ

Obowiązki:

• Prace pomocnicze przy układaniu towaru

wymagania

• Ukończona szkoła gastronomiczna
• Posiadanie aktualnej książeczki sanepid z aktualnymi badaniami, minimum sanitarne HACCP
• Dyspozycyjność od 17.03.2013
• Dokładność i sumienność

oferowane warunki

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia doświadczenia i nawiązania dalszej współpracy przy podobnych projektach

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Interimax

branża

Praca fizyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: patrycja.dworniczak@interimax.com
W tytule maila proszę wpisać „SKL/03/13/BYDGOSZCZ”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 25.03.2013 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.