Praca Dąbrowa Górnicza

Praca na produkcji z darmowym transportem od zaraz!

stanowisko: Praca na produkcji z darmowym transportem od zaraz!

miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza / śląskie / Polska

opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. W związku ze zmianą proszę o niepowielanie starych ogłoszeń.

Do Twoich obowiązków należeć będą:

• Kontrola wizualna odlewów oraz ich oczyszczanie
• Wypełnianie planów produkcyjnych

wymagania

• Chęci i motywacji do pracy
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle ciężkim, na hucie lub w branży budowlanej

oferowane warunki

Otrzymasz:
• Pracę w Dąbrowie Górniczej z darmowym transportem (z okolic: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Olkusza, Sławkowa, Myszkowa, Koziegłów i wielu innych!)
• Atrakcyjne premie - NAWET DO 1000 zł
• Pakiet poleceń - pracując z nami możesz polecać znajomych - nawet do 1500zł za osobę, która podejmie pracę!
• Umowę o pracę tymczasową
• Ubezpieczenie PZU
• Kartę sportową
• Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

nazwa firmy

Adecco Poland Sp. z o.o.

branża

Inne

ZADZWOŃ: 723 190 103
NAPISZ SMS: praca Dąbrowa - oddzwonimy

Numer referencyjny: 2018/04/BRO