Praca Gdańsk

Konsultant z j. niemieckim - AirBerlin

stanowisko: Konsultant z j. niemieckim - AirBerlin

miejsce pracy: Gdańsk / pomorskie / Polska

opis stanowiska

Poszukujemy Konsultantów w dynamicznie powstającym austriackim biurze obsługi, dla dużej linii lotniczej Airberlin, z perspektywami rozwoju zawodowego i awansów w przyjaznym trójmieście!

Miejsce pracy:
nowoczesne biurowce Olivia Business Center w Gdańsku wyróżniające się wysokim standardem i komfortem, doskonale skomunikowane z całym trójmiastem!

Praca polegać będzie na:
obsłudze przychodzących zapytań firm i klientów indywidualnych linii lotniczej Air Berlin głownie z rynku niemieckojęzycznego
obsłudze systemu informatycznego Amadeus

wymagania

Oczekiwania:
znajomość j. niemieckiego i polskiego
minimum podstawowa znajomość j. angielskiego
swobodna posługa komputera mile widziane obycie z komendami HTML lub podobne

oferowane warunki

Atuty:
wygodne warunki pracy i dbałość o pracownika
umowa o pracę i indywidualnie dopasowane godziny oraz wymiar czasu pracy
możliwości awansu w międzynarodowym środowisku
praca w przyjaznej grupie ludzi
stanowiska dostosowanie do pracy dla niepełnosprawnych
świetna okazja do podniesienia kwalifikacji i zdobycia bezcennej wiedzy
wynagrodzenie 3 tys pln brutto plus premia oraz dodatkowe benefity!

Dla osób spoza trójmiasta:
opieka przy przeprowadzce w celu dobrej aklimatyzacji korzystanie z uroków i atrakcji wybrzeża

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

LKK sp. z o.o.

branża

Inne

Telekomunikacja

Usługi

dane kontaktowe

praca@lkk.pl