Praca Herborn

Opieka nad 92-letnim Seniorem/Herborn/lekka oferta!

stanowisko: Opieka nad 92-letnim Seniorem/Herborn/lekka oferta!

miejsce pracy: Herborn / dolnośląskie / Polska

opis stanowiska

Data wyjazdu: 18.02/ na 2 miesiące

Skrócony opis oferty: Do opieki jest samotnie mieszkający Podopieczny, w wieku 92 lat. Senior cierpi na początkową demencję, kifozę i boczne skrzywienie kręgosłupa - skoliozę. Senior jest osobą mobilną, sam się umyje i ubierze, jednak potrzebuje pomocy przy prowadzeniu w domu jak i poczucia bezpieczeństwa. Pan ma korzenie polskie, mieszkał jako dziecko w Bolesławcu, to były przedstawiciel handlowy, zbierał skamieniałości, obecnie chętnie ogląda telewizję i spaceruje.

Obowiązki:
-Asekuracja w ubieraniu/myciu
-Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
-Podawanie lekarstw
-Dotrzymywanie towarzystwa

wymagania

-dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane referencje
-życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych
-czynne prawo jazdy

oferowane warunki

-Wynagrodzenie nawet 1300 EUR netto!
-legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
-składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
-podpisanie jednej czytelnej umowy
-dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-pokrycie kosztów podróży w obie strony
-opiekę i wsparcie naszego zespołu

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Interkadra

branża

Inne

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji poprzez www.opiekunki.interkadra.pl lub a.zagula@interkadra.pl, albo wysłanie SMS na numer: ( +48 ) 666 826 237. ODDZWONIMY