Praca Holandia

Pracownik Produkcji - Holandia - OD ZARAZ

stanowisko: Pracownik Produkcji - Holandia - OD ZARAZ

miejsce pracy: Holandia / wszystkie / Polska

opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy obecnie kandydatów, którzy bêd± wykonywaæ pracê na stanowisku:
Pracownik produkcji - Holandia

Zakres obowi±zków:

praca przy linii produkcyjnej
pakowanie produktów
kontrola jako¶ci produktu

wymagania

Oczekiwania:

dyspozycyjno¶æ na minimum 6 tyg.
mile widziane do¶wiadczenie w pracy na produkcji
dodatkowym atutem bêdzie znajomo¶æ jêzyka angielskiego

oferowane warunki

Oferujemy:

atrakcyjn± stawkê godzinow±
pracê zmianow±, nadgodziny
pomoc w organizacji wyjazdu z Polski
zakwaterowanie, ubezpieczenie

rodzaj pracy

Praca sta³a

nazwa firmy

Korwork

brana

Praca fizyczna

Osoby zainteresowane w/w ofert± prosimy o przes³anie swojego CV na adres e-mail: korczakiwona.work@gmail.com

Praca pozostae oferty pracy