Praca Jastrzebie-Zdrój

doradca zawodowy

stanowisko: doradca zawodowy

miejsce pracy: Jastrzebie-Zdrój / śląskie / Polska

opis stanowiska

Prowadzenie spotkań doradczych z osobami bezrobotnymi.
- Prowadzenie wywiadów diagnozujących zakończonych opracowaniem IPD.
- Wsparcie rozwoju kompetencji osób bezrobotnych.
- Udzielanie wsparcia uczestnikom w kontaktach z przedsiębiorcami.
- Współpraca z Pośrednikami Pracy w zakresie dopasowywania potencjału uczestników do pozyskanych of

wymagania

Wykształcenie wyższe.
- Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu doradztw zawodowych i/lub pośrednictwie pracy.
- Umiejętności interpersonalne.
- Dyspozycyjność (elastyczny czas pracy).

oferowane warunki

Oferujemy:
- Dostęp do innowacyjnych metod i narzędzi aktywizacji zawodowej.
- Pracę w niepełnym wymiarze godzin (możliwa również praca w weekendy).
- Przyjazną atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: koordynator@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Agencja Pracy Select

branża

Inne

dane kontaktowe

koordynator@select-hr.pl