Praca Jutrosin

Pracownik ochrony - Jutrosin

stanowisko: Pracownik ochrony - Jutrosin

miejsce pracy: Jutrosin / wielkoposlkie / Polska

opis stanowiska

Agencja ochrony zatrudni osoby do pracy w miejscowości JUTROSIN (okolice Rawicza).

Stanowisko: pracownik ochrony - dozoru
(z uwzględnieniem drobnych prac gospodarczych).

wymagania

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
- niekaralności,
- gotowości do pracy również w godzinach nocnych,
- zaangażowania w powierzone obowiązki.

oferowane warunki

- umowę o pracę,
- regularnie wypłacane wynagrodzenie,
- stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
- przeszkolenie oraz opiekę koordynatora.

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Impuls Security

branża

Inne

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem telefonu:
531-533-200