Praca Kielce

Kasjer/Obsługa stoiska wędliny-sery

stanowisko: Kasjer/Obsługa stoiska wędliny-sery

miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: SWS/07/13/KCE

Obowiązki:
Obsługa prowadzenie lady wędliny-sery pod kątem koordynacji zamówień
Utrzymanie ciągłości sprzedaży, aktualność cen i oznaczeń towarów
Obsługa systemu kasowego
Obsługa terminali płatniczych

wymagania

Aktualne badania sanepid
Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
Osoby posiadające status ucznia/studenta mile widziane (uczący się dziennie lub zaocznie)
Doświadczenie w sprzedaży i handlu
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Dyspozycyjność od zaraz
Sumienność i uczciwość

Ponadto od Kandydatów oczekujemy:

Kultury osobistej
Dociekliwości
Samodzielności

oferowane warunki

Konkurencyjne wynagrodzenie i regularne wypłaty
Elastyczny grafik pracy
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy
Umowę zlecenie

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Interimax

branża

Handel

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:
katowice@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „SWS/07/13/KCE”
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: