Praca Kielce

Doradca Klienta / Konsultant Telefoniczny

stanowisko: Doradca Klienta / Konsultant Telefoniczny

miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska

opis stanowiska

Obecnie dla osób uczących się do 26 roku życia
posiadamy atrakcyjną ofertę na stanowisku:

wymagania

Wymagamy:
- wysokiej kultury osobistej
- sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
- znajomość obsługi komputera
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

oferowane warunki

Oferujemy:
- gruntowne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
- możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki (praca w godzinach 9:00 - 15:00)
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego już podczas studiów

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

PWB INTENSO

branża

Telekomunikacja

dane kontaktowe

Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o:

przesłanie wiadomości e-mail wraz z CV na adres: rubak.magdalena@intensopolska.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.