Praca Kraków

handlowiec

stanowisko: handlowiec

miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska

opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko handlowca do jednej z dynamicznie rozwijających się firm.

wymagania

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i lubi kontakt z ludźmi, posiada doświadczenie handlowe w branży technicznej, posiada umiejętności organizacyjne oraz potrafi budować długotrwałe pozytywne relacje z klientami, to właśnie Ciebie szukamy!

Nasz Klient oferuje: program szkoleń z zakresu wiedzy technicznej, szkolenia sprzedażowe, narzędzia niezbędne do pracy, atrakcyjny system wynagradzania oraz możliwość rozwoju w ramach stanowiska.

Jeśli szukasz przynoszącej satysfakcję pracy, chcesz wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie, a także nauczyć się czegoś nowego, zachęcamy do nadsyłania aplikacji na adres: krakow_pu3@pl.randstad.com

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Randstad Polska

branża

Handel

dane kontaktowe

krakow_pu3@pl.randstad.com