Praca Lublin

Promotor Banku

stanowisko: Promotor Banku

miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Dystrybucja materiałów reklamowych jednego z banków na terenie supermarketu
Informowanie potencjalnych Klientów banku o aktualnej ofercie produktowej
Nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi Klientami banku

wymagania

Umiejętność bezpośredniego nawiązywania kontaktu z ludźmi
Umiejętność zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klienta
Dobra prezencja
Otwartość i komunikatywność
Dyspozycyjność w ciągu tygodnia 2-3 dni po 4-6 godz. w ciągu dnia
Strój biznesowy
Mile widziani studenci

oferowane warunki

Umowę zlecenie
Stawkę godzinową
Szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne
Pracę na terenie supermarketu
Materiały banku

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

InterKadra

branża

Inne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.lublin@interkadra.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: PB/Lublin.