Praca Lublin

Pracownik Pomocniczy - Drukarnia

stanowisko: Pracownik Pomocniczy - Drukarnia

miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY - DRUKARNIA
Miejsce pracy: LUBLIN, woj. lubelskie
Nr ref.: PPD/10/12/LUBLIN

Obowiązki:

• Składanie kalendarzy ściennych

wymagania

• Mile widziane doświadczenie w drukarni,
• Dyspozycyjność od zaraz,
• Energiczność,
• Uczciwość,
• Zaangażowanie

oferowane warunki

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00 przez okres 2 – 3 miesięcy,
• Praca w Lublinie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

INTERIMAX

branża

Praca fizyczna

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:

patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „PPD/10/12”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 14.10.2012 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: