Praca Lublin

pracownik inwentaryzacji

stanowisko: pracownik inwentaryzacji

miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

opis stanowiska

InCore Service jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na polskim rynku usług personalnych. Obecnie dla naszego Klienta, działającego w sektorze wielko powierzchniowej sprzedaży materiałów budowlanych szukamy osób do:

PRACY PRZY INWENTARYZACJI

Miejsce i termin:
Lublin, 22.09.2010, godz.20:00-6:00

Wymagania:
- ukończone 18 lat
- odpowiedzialność, sumienność i chęć do pracy!

Oferujemy:
- wynagrodzenie 7,5 zł brutto/h(w przypadku studentów lub innych osób z tytułem do ubezpieczenia)
- umowę zlecenie
- szkolenie (płacimy dodatkowo)!

Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na nasz adres e-mail w tytule wpisując „Inwentaryzacja- Lublin” na adres lublin@incpraca.pl. W treści proszę podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Jeżeli jesteś studentem, lub osobą bezrobotną, szukasz pracy dorywczej za dobre wynagrodzenie, ta OFERTA jest dla Ciebie, nie czekaj! Wyślij swoje zgłoszenie już dziś!

wymagania

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Incore Service

branża

Praca fizyczna

dane kontaktowe

Ogłoszenie nieaktualne!