Praca Lubliniec i okolice,Dobrodzień, Woźniki,Kłomice,Rędziny,Rudniki,Kruszyna,Częstochowa i okolice

PRZEDSTAWICIEL

stanowisko: PRZEDSTAWICIEL

miejsce pracy: Lubliniec i okolice,Dobrodzień, Woźniki,Kłomice,Rędziny,Rudniki,Kruszyna,Częstochowa i okolice / śląskie / Polska

opis stanowiska

obsługa klienta, udzielanie pożyczek, nawiązywanie relacji z klientem indywidualnym;

wymagania

komunikatywność, systematyczność, wytrwałość w działaniu, mile widziane doświdczenie w sprzedaży usług finansowych;

Oferujemy: • cykl szkoleń „na start” • dowolne, elastyczne godziny pracy • łatwość pogodzenia obowiązków w Provident Polska S.A. z obecnym zatrudnieniem • łatwy i szybki sposób na podwyższenie domowego budżetu • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej • możliwość rozwoju zawodowego ;

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

PROVIDENT POLSKA S.A

branża

Ekonomia/Finanse

Finanse/Ubezpieczenia

Handel

Inne

dane kontaktowe

Połączenia z tel. kom. i SMS-y (koszt wg taryfy operatora)
600 400 338
wyślij SMS o treści przedstawiciel
pod nr 600 400 338 ODDZWONIMY!
Połączenia z tel. stacjonarnego (całkowity koszt 0,35 zł) 801 800 999