Praca Nowy Sącz

Elektronik - informatyk

stanowisko: Elektronik - informatyk

miejsce pracy: Nowy Sącz / małopolskie / Polska

opis stanowiska

Firma MIKRO–WAG WAGI SAMOCHODOWE (Nowy Sącz) zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz serwisem wszelkiego rodzaju wag, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Informatyk - elektronik

wymagania

• Wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
• Podstawowa znajomość zasad elektroniki
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do wyjazdów służbowych

oferowane warunki

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia zawodowe
• Pełną wyzwań pracę i samodzielność w działaniu

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

MIKRO-WAG

branża

Informatyka

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 21.10.2016 r na adres e-mail : zaopatrzenie@mikrowag.pl.
Po zapoznaniu z aplikacjami skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie
w celu umówienia spotkania.
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.