Praca OPOLE

KONSULTANT TELEFONICZNY/ elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie!

stanowisko: KONSULTANT TELEFONICZNY/ elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie!

miejsce pracy: OPOLE / opolskie / Polska

opis stanowiska

Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług
Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

wymagania

Jeżeli:
- jesteś komunikatywny,
- angażujesz się w wykonywanie codziennych zadań,
- łatwo nawiązujesz kontakty,
- sprawnie posługujesz się językiem ojczystym ...

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

oferowane warunki

Gwarantujemy, że:
- sam ustalasz godziny pracy,
- już po 6 miesiącach otrzymujesz możliwość awansu w strukturach firmy,
- pracujesz w młodym i ambitnym zespole,
- rozwijasz się w gronie profesjonalistów,
- gruntownie podnosisz swoje kwalifikacje na gwarantowanych przez nas szkoleniach,
- otrzymujesz stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

CALL CENTER INTER GALACTOCA SP.Z O.O.

branża

Inne

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą kwestionariusza osobowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej – www.ccig.pl/pl/praca.html.
Firma Call Center Inter Galactica zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.