Praca Opole

Konsultant - elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie

stanowisko: Konsultant - elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie

miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska

opis stanowiska

Uczysz się? Studiujesz? Chcesz zdobyć doświadczenie i zarobić dodatkowe pieniądze? Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z precyzyjnie określoną ścieżką rozwoju.
Zapraszamy! Dołącz do nas!

U nas STAWKI rozpoczynają się już od 7 zł/h netto - ale to dopiero początek!

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą infolinii, badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz Niemiec. Pracujemy z ambitną kadrą stwarzając możliwość rozwoju w strukturach firmy. Dbamy o jakość naszych usług i realizujemy zamierzone cele w zakresie telefonicznej obsługi klienta.

DOŁĄCZ DO NAS JAKO:
Konsultant telefoniczny

Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług

wymagania

Jeżeli:
- jesteś komunikatywny,
- jesteś kreatywny,
- jesteś wygadany,
- profesjonalnie wywiązujesz się ze swoich obowiązków,
- angażujesz się w wykonywanie codziennych zadań,
- łatwo nawiązujesz kontakty,
- garniesz się do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
- sprawnie posługujesz się językiem ojczystym ...

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

oferowane warunki

Gwarantujemy, że:
- sam ustalasz godziny pracy,
- już po 3 miesiącach otrzymujesz możliwość awansu w strukturach firmy,
- pracujesz w młodym i ambitnym zespole,
- rozwijasz się w gronie profesjonalistów,
- gruntownie podnosisz swoje kwalifikacje na gwarantowanych przez nas szkoleniach,
- otrzymujesz stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

rodzaj pracy

Praca stała

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Call Center Inter Galactica

branża

Inne

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą kwestionariusza osobowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej – CCIG, w zakładce praca.
Firma Call Center Inter Galactica zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt: Dział HR tel. 77 5439000