Praca Opole

Praca dla studentów!  Elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie – Konsultant.

stanowisko: Praca dla studentów!  Elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie – Konsultant.

miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska

opis stanowiska

Call Center Inter Galactica lider na rynku telefonicznej obsługi klienta. W naszych oddziałach w całej Polsce obsługujemy projekty kluczowych klientów z Polski i zagranicy. W miejscu pracy tworzymy swoisty klimat, który pozwala odnaleźć się różnym osobowościom. Przez to jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem patrzącym w przyszłość z optymizmem.

Jeśli jesteś uczniem lub studentem, jesteś osobą dynamiczną i lubisz rozmawiać, poszukujesz doświadczenia i chcesz zarabiać, dołącz do nas!

U nas STAWKI rozpoczynają się już od 7 zł/h netto - ale to dopiero początek!

W związku z intensywnym rozwojem naszych oddziałów poszukujemy kandydatów do wsparcia naszych zespołów na stanowiskach:

Konsultant telefoniczny
Miejsce pracy: Opole

U nas pracę znajdą studenci i uczniowie!

Opis stanowiska:
* Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
* Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług
* Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

wymagania

* Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań
* Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
* Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
* Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
* Mile widziani: studenci studiów stacjonarnych i zaocznych

oferowane warunki

* Gruntowne szkolenia podnoszące kwalifikacje
* Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
* Pracę w młodym i energicznym zespole
* Możliwość pracy w godzinach wieczornych
* Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym
* Możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki

rodzaj pracy

Praca stała

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Call Center Inter Galactica

branża

Inne

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą kwestionariusza osobowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej CCIG, w zakładce praca.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kontakt: Dział HR tel. 77 5439000