Praca Opole

Konsultant - elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie

stanowisko: Konsultant - elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie

miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska

opis stanowiska

Call Center Inter Galactica to lider na rynku telefonicznej obsługi klienta. W naszych oddziałach w całej Polsce obsługujemy projekty kluczowych klientów z Polski i zagranicy. W miejscu pracy tworzymy swoisty klimat, który pozwala odnaleźć się różnym osobowościom. Przez to jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem patrzącym w przyszłość z optymizmem.

Opis stanowiska:
Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług

wymagania

Jeżeli:
- jesteś komunikatywny,
- jesteś kreatywny,
- jesteś wygadany,
- profesjonalnie wywiązujesz się ze swoich obowiązków,
- angażujesz się w wykonywanie codziennych zadań,
- łatwo nawiązujesz kontakty,
- garniesz się do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
- sprawnie posługujesz się językiem ojczystym ...

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

oferowane warunki

Gwarantujemy, że:
- sam ustalasz godziny pracy,
- już po 6 miesiącach otrzymujesz możliwość awansu w strukturach firmy,
- pracujesz w młodym i ambitnym zespole,
- rozwijasz się w gronie profesjonalistów,
- gruntownie podnosisz swoje kwalifikacje na gwarantowanych przez nas szkoleniach,
- otrzymujesz stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

rodzaj pracy

Praca stała

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Call Center Inter Galactica

branża

Inne

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą kwestionariusza osobowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej – www.ccig.pl/pl/praca.html.
Firma Call Center Inter Galactica zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt: Dział HR tel. 77 5439000