Praca RADOM

inwentaryzacja RADOM

stanowisko: inwentaryzacja RADOM

miejsce pracy: RADOM / mazowieckie / Polska

opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej NETI - INTERIM Sp z o. o. nr 5161/3 poszukuje dla swojego klienta chętnych osób do pracy przy inwentaryzacji w branży tekstylnejw dniach 19-20.07.2010 w godzinach nocnych w Radomiu.

wymagania

- ukończone 18 lat
- statut ucznia/studenta (ważna legitymacja studencka)
- odpowiedzialność
- sumienność
- punktualność
MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w podobnych pracach

oferowane warunki

- umowę zlecenie/o dzieło
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podjęcia pracy przy innych inwentaryzacjach lub innych pracach zleconych

Prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: anons@neti-interim.pl.

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Nati-Interim

branża

Praca fizyczna

dane kontaktowe

Ogłoszenie nieaktualne!