Praca Radom

Przedstawiciel Handlowy (branża elektrotechniczna)

stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (branża elektrotechniczna)

miejsce pracy: Radom / mazowieckie / Polska

opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
(branża elektrotechniczna)

Nr ref.: PHE/KLC/03/2012
Miejsce pracy: Radom, woj. świętokrzyskie oraz pd. część woj. mazowieckiego

• Utrzymywanie kontaktów handlowych;
• Prowadzenie rozmów handlowych;
• Ofertowanie towaru;
• Sprzedaż towaru;
• Kreowanie właściwego wizerunku firmy;
• Prowadzenie działań niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia obrotu z klientami hurtowni.

wymagania

• Wykształcenie min średnie, mile widziane techniczne;
• 1-2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z mobilną sprzedażą do Klientów B2B;
• Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
• Mile widziana praktyczna znajomość asortymentu elektrotechnicznego;
• Bardzo dobra znajomość komputera, w tym Pakietu MS Office;
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
• Dyspozycyjność i odpowiedzialność;
• Bardzo wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę;
• Prawo jazdy kat. B.

• Pracę i rozwój w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Pracę w pełnym wymiarze godzin;
• Umowę o pracę tymczasową wstępnie na okres 6 m-cy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie;
• Samochód, telefon, laptop;
• Szkolenia;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pracę w przyjaznym zespole.

Oferta pracy tymczasowej.

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

Adecco Poland Sp. z o.o.

branża

Handel

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: malgorzata.nowak@adecco.com W tytule maila bardzo proszę o podanie Nr. Ref.: PHE/KLC/03/2012

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Dziękujemy za nadesłane ogłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.