Praca Radom

Kasjer/Kasjerka

stanowisko: Kasjer/Kasjerka

miejsce pracy: Radom / mazowieckie / Polska

opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/Kasjerka - Radom

Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Obsługa Klienta
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

wymagania

Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna (warunek konieczny podjęcia pracy)
Ukończone 18 lat
Odpowiedzialność
Wysoka kultura osobista

oferowane warunki

Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Elastyczny grafik pracy po 6, 8 lub 10 godz. dziennie
Stawkę godzinową
Pracę w marketach na terenie Radomia

Mile widziane osoby uczące się lub studiujące dziennie (możliwość pogodzenia pracy z nauką).

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

InterKadra

branża

Handel

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na podany w ogłoszeniu adres e-mail: m.jaworska@interkadra.pl W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska: KS/Radom.