Praca Radom

Pracownik inwentaryzacji 25.11.2012

stanowisko: Pracownik inwentaryzacji 25.11.2012

miejsce pracy: Radom / mazowieckie / Polska

opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Inwentaryzacji
Numer referencyjny: INW/Radom

Obowiązki:
- Liczenie towaru
- Układanie towaru
- Drobne prace porządkowe

wymagania

- Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- Ukończone 18 lat
- Dyspozycyjność 25./26.11.2012 (godz. 16:00 - 02:00/04:00)
- Odpowiedzialność i chęć do pracy
- Sumienność
- Mile widziane osoby z doświadczeniem przy inwentaryzacjach

oferowane warunki

- Umowa o dzieło podpisywana z InterKadra
- Stawka godzinowa
- Miła atmosferę pracy
- Praca w markecie na terenie Radomia (ul. Gagarina 9)

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

InterKadra

branża

Handel

Inne

Praca fizyczna

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: m.jaworska@interkadra.pl W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska INW/Radom.