Praca Radomsko

Pracownik utrzymania czystości taboru kolejowego

stanowisko: Pracownik utrzymania czystości taboru kolejowego

miejsce pracy: Radomsko / łódzkie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie wspomagamy naszego Klienta w realizacji projektów rekrutacyjnych poszukując
Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI TABORU KOLEJOWEGO
MIEJSCE PRACY: WOJ. ŚLĄSKIE (Częstochowa, Kłobuck, Krzepice, Łazy, Bukowno, Sosnowiec)
WOJ. ŁÓDZKIE (Radomsko)

Nr ref.: SILESIA/12/12/

Obowiązki:

Sprzątanie wagonów pasażerskich

wymagania

• Odpowiedzialność
• Rzetelność
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Mile widziane osoby posiadający status ucznia/studenta

oferowane warunki

• Praca w systemie trzyzmianowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stały kontakt z naszym konsultantem
• Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

INTERIMAX

branża

Praca fizyczna

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: kolej@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać SILESIA/12/12/ŚLĄSK
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 08.12.2012 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: