Praca Radomsko

KIEROWCA C+E

stanowisko: KIEROWCA C+E

miejsce pracy: Radomsko / łódzkie / Polska

opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Radomsko
Rodzaj pracy: praca stała

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
- Przewóz rzeczy w transporcie krajowym.

wymagania

- Prawo jazdy kat. C+E
- Świadectwo kwalifikacyjne.

oferowane warunki

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
- Oferujemy stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@select-hr.pl z podanym stanowiskiem w temacie wiadomości.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

nazwa firmy

Agencja Pracy Select

branża

Inne

dane kontaktowe

recepcja@select-hr.pl