Praca Rzeszów

Konsultant / Handlowiec z językiem niemieckim

stanowisko: Konsultant / Handlowiec z językiem niemieckim

miejsce pracy: Rzeszów / podkarpackie / Polska

opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy Professional Work Service (nr rej. agencji: 8225) poszukuje pracowników na stanowiska: Konsultant / Handlowiec z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie pracodawców
- profesjonalna obsługa klientów i kontrahentów (telefoniczna i mailowa)
- przyjmowanie zgłoszeń i odpowiadanie na zapytania klientów
- budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

wymagania

- min. rok doświadczenia w obsłudze klienta
- biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
- znajomość obsługi pakietu MS Office
- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
- umiejętność pracy w zespole
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- zaangażowania

oferowane warunki

- pracę w młodym, ambitnym zespole
- możliwość doskonalenia umiejętności językowych
- grafik indywidualnie dopasowany do potrzeb
- szansę na stałą pracę po okresie próbnym
- pracę w ścisłym centrum Rzeszowa

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Professional Work Service

branża

Handel

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rzeszow@praca-pws.pl w tytule podając nr.ref. RZ/1308/22K