Praca Rzeszów

Konsultant ds. rekrutacji z j. ukraińskim

stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji z j. ukraińskim

miejsce pracy: Rzeszów / podkarpackie / Polska

opis stanowiska

Aktualnie do naszego biura w Rzeszowie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji z j. ukraińskim

Obowiązki:

• Aktywne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• Prowadzenie i aktualizacja bazy danych kandydatów
• Redagowanie i dodawanie ogłoszeń rekrutacyjnych
• Prowadzenie portali społecznościowych
• Inne prace administracyjno/biurowe

wymagania

• Bardzo dobra znajomość j. ukraińskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny!
• Znajomości obsługi pakietu MS Office, głównie Excela
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie, summieność i staranność podczas wykonywania pracy

oferowane warunki

• Umowę o pracę,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Pracę w młodym zespole w ścisłym centrum Rzeszowa
• Pracę w ścisłym centrum Rzeszowa

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Professional Work Service

branża

Inne

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: rzeszow@praca-pws.pl

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. RZ/0602/RU

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.praca-pws.pl