Praca Rzeszów

Konsultant ds. obsługi klienta

stanowisko: Konsultant ds. obsługi klienta

miejsce pracy: Rzeszów / podkarpackie / Polska

opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Budowanie długofalowych relacji z klientem
• Współpraca z działem rekrutacji w celu optymalizacji procesu obsługi klienta

wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie i odpowiedzialność
• Dyspozycyjność

oferowane warunki

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Professional Work Service sp. z o.o.

branża

Inne

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: rzeszow@praca-pws.pl

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. RZ/2903/OK

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.