Praca Sosnowiec

Pracownik INWENTARYZACJI

stanowisko: Pracownik INWENTARYZACJI

miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów marketu budowlanego poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik INWENTARYZACJI/Prace przygotowawcze
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr. ref. PI/09/13/SO

Obowiązki:
praca przy naliczaniu asortymentu za pomocą skanera
liczenie towarów,
układanie na półkach,
proste prace pomocnicze

wymagania

pełnoletniość,
odpowiedzialność,
dyspozycyjność w wskazanym terminie,
legitymacja uczniowska/studencka/zaświadczenie ze szkoły (uczelni) – warunek konieczny

oferowane warunki

atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość zdobycia doświadczenia

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Interimax

branża

Inne

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: katowice@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „PI/09/13/SO
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 02.09.2013 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: