Praca Sosnowiec

Wprowadzanie umów do systemu

stanowisko: Wprowadzanie umów do systemu

miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska

opis stanowiska

- Praca w biurze od poniedziałku do piątku
- Wprowadzanie danych klienta do systemu, celem utworzenia umowy abonenckiej,
- Praca przy komputerze na wewnętrznych programach do wprowadzania umów,
- Obsługa urządzeń biurowych: drukarka, ksero,
- Praca w zespole specjalistów.

wymagania

- znajomości obsługi komputera w stopniu podstawowym
( programy MS Office )
- zaangażowania
- umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze
- dokładności niezbędnej podczas wprowadzania danych
- doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

oferowane warunki

- pracę w dużej, stabilnej firmie.
- stawkę godzinową 13,70 brutto/h
- system szkoleń przygotowujący do pracy.
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- gwarantowana, darmowa opieka medyczna PZU
- możliwość zdobycia doświadczenia.
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Sine Qua non

branża

Handel

dane kontaktowe

515-262-125