Praca Sosnowiec

Praca w magazynie wysyłkowym!

stanowisko: Praca w magazynie wysyłkowym!

miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska

opis stanowiska

Obowiązki:
• wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
• pobieranie zamówień klientów
• pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów
• kompleksowe rozwiązywanie problemów

wymagania

• ukończone 18 lat
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10-12 godzin
• doświadczenie w pracy z komputerem

oferowane warunki

•umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
•wynagrodzenie 17,50zł brutto/h +15% premii
•praca 4 dni w tygodniu po 10h
•pracę w systemie 2 zmianowym
•obiady za 1 zł
•26 dni urlopu
•bezpłatny transport z: Chrzanów, Jaworzno, Sosnowiec, Katowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Czeladź, Olkusz, Sławków, Bukowno, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom,Tarnowskie Góry Tychy,Imielin, Zawiercie, Piekary Śląskie
•bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Adecco

branża

Praca fizyczna

dane kontaktowe

723190118