Praca Stalowa Wola

Handlowiec

stanowisko: Handlowiec

miejsce pracy: Stalowa Wola / podkarpackie / Polska

opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:
Handlowiec
Miejsce pracy: Stalowa Wola

• Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami indywidualnymi oraz hurtowymi
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Doradztwo techniczne i specjalistyczne
• Analiza otoczenia firmy oraz monitoring działań konkurencji
• Realizacja planów sprzedaży
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
• Windykacja należności

wymagania

• Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe dla branży budowlanej, sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej)
• Doświadczenie w branży techniki sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej
• Mile widziana znajomość lokalnego rynku instalacyjnego, inwestycyjnego oraz firm wykonawczych i handlowych
• Doświadczenie w zarządzaniu jednostką biznesową i personelem
• Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
• Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Dobra organizacja pracy
• Prawo jazdy kat. B

• Możliwość pracy i rozwoju w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko o ciekawym zakresie zadań
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Przyjazną atmosferę pracy

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Adecco Poland Sp.zo.o

branża

Handel

dane kontaktowe

17 788 72 96