Praca Szczecin

Kierownik robót elektroenegetycznych

stanowisko: Kierownik robót elektroenegetycznych

miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

opis stanowiska

Praca w firmie zajmującej się wykonawstwem elektroenergetycznym z ponad 20-letnim stażem.

Opis stanowiska:
*praca na budowach na terenie kraju,
*weryfikacja dokumentacji projektowej,
* kontakty z inspektorem
*uczestniczenie w odbiorach z Inwestorem,
*przygotowywanie wycen robót,
*nadzór nad dokumentacją budowy.

wymagania

*Doświadczenie: 3 lata doświadczenia w budownictwie przemysłowym, infrastrukturalnym,

*Obsługa komputera: MS Office, Auto CAD, Rodos
*Prawo jazdy: kat. B
Inne uprawnienia i kwalifikacje:
*Uprawnienia budowlane do kierowani i projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
*Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych.
*Uprawnienia SEP pow. 1 kV, D, E i Pomiarowe

oferowane warunki

Umowa o pracę na okres próbny ( 3 miesiące),
Stabilne zasady zatrudnienia
Zapewnione zakwaterowanie, wyposażenie niezbędne do pracy.

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

ENERGOBUD SP. Z O.O.

branża

Budownictwo/Architektura

Morska 33 D, 75-212 Koszalin http://www.energobud.koszalin.pl/pl