Praca Szczecin

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

stanowisko: Pracownik biurowy z językiem niemieckim

miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta, który świadczy usługi z zakresu księgowości i finansów, poszukujemy osób na stanowisko:

Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe, bo stawiamy na Twój rozwój

Miejsce pracy : Szczecin

wymagania

• Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• Nastawienie na współpracę w zespole,
• Chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności,
• Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów ,
• Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office.

oferowane warunki

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość awansu,
• Zdobycie doświadczenia w realizacji procesów księgowych,
• Współpracę w środowisku międzynarodowym,
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz umiejętności językowych,
• Szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy,
• Pakiet świadczeń socjalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja2@recruiters.com.pl

Wszystkie dokumenty aplikacyjne są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Recruiters

branża

Ekonomia/Finanse

dane kontaktowe

rekrutacja2@recruiters.com.pl