Praca Szczecin

Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

stanowisko: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

opis stanowiska

 Wszelkie prace biurowe: odbieranie telefonów i poczty oraz obsługa urządzeń biurowych
 Prowadzenie rozmów telefonicznych i bezpośrednich z potencjalnymi pracownikami
 Kompletowanie potrzebnych dokumentów potencjalnych pracowników
 Prowadzenie rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane przez przełożonego
 Aktywne budowanie bazy kandydatów
 Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
 Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

wymagania

 Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 Minimum średnie wykształcenie
 Znajomość obsługi komputera
 Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
 Umiejętność pracy samodzielnej i w grupie
 Szybkie przyswajanie nowych informacji

oferowane warunki

 Atrakcyjne warunki zatrudnienia
 Możliwość rozwoju swoich umiejętności
 Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

rodzaj pracy

Praktyka/Staż

nazwa firmy

Jobzone

branża

Administracja publiczna

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320