Praca Szczecin

Pracownik Magazynowy – Szczecin (Kołbaskowo) – praca od zaraz!

stanowisko: Pracownik Magazynowy – Szczecin (Kołbaskowo) – praca od zaraz!

miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz? Jest na wyciągnięcie ręki! Dołącz do nas jako pracownik magazynowy światowego lidera w branży e-commerce. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

wymagania

Jeśli tylko jesteś:
-gotowy do pracy w systemie zmianowym
-masz dobrą kondycję fizyczną
-możesz pracować w systemie 10 – godzinnym (4 dni w
tygodniu)
-masz motywację do pracy
-jesteś osobą odpowiedzialną

oferowane warunki

Dzięki swojej pracy otrzymasz:
-wynagrodzenie 15zł brutto/h
-możliwość uzyskania do 15% premii
-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-pyszne, domowe obiady za 1zł!
-prywatną opiekę medyczną
-26 dni urlopu – już od pierwszego dnia pracy!
-ubezpieczenie grupowe
-inne, dodatkowe benefity
-pracę na cały etat lub ½ etatu
-bezpłatny transport z ponad 100 miejscowości! Szczecin, Stargard, Stargard, Kalisz Pomorski, Drawsko Pomorskie, Gorzów Wielkopolski, Myślibórz, Wolin, Lipiany, Pyrzyce, Gardno, Choszczno, Gryfice, Chojna, Daleszewo, Radziszewo, Police, Chociwel, Łobez i wiele innych!

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Adecco

branża

Praca fizyczna

dane kontaktowe

723190990