Praca Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Ciechocinek, Brodnica, Nakło nad Notecią, Świecie nad Wisłą, Żnin

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

stanowisko: Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Ciechocinek, Brodnica, Nakło nad Notecią, Świecie nad Wisłą, Żnin / kujawsko-pomorskie / Polska

opis stanowiska

Obowiązki:
-Proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
- Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

wymagania

Wymagania:
-Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
- Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
- Dobry stan zdrowia
- Mile widziane prawo jazdy kat.B

oferowane warunki

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na czas nieokreślony
- Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 850-1200 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
- Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
- Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

nazwa firmy

Interkadra

branża

Inne

dane kontaktowe

mail: praca.torun@interkadra.pl