Praca Warszawa

Handlowiec HVAC

stanowisko: Handlowiec HVAC

miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta działającego w branży HVAC, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC
MIEJSCE PRACY: WOJ. MAZOWIECKIE
Nr ref.: HVACHANDLOWIEC/01/13/MAZOWIECKIE

Obowiązki:

• Pozyskiwanie nowych klientów jak i współpraca z dotychczasowymi klientami firmy
• Przygotowywanie ofert cenowych,
• Monitoring rynku branżowego,
• Skuteczna współpraca z innymi działami firmy,
• Godne reprezentowanie firmy na podległym terenie,

wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( wiedza na temat klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa oraz umiejętność doboru urządzeń),
• Znajomość lokalnego rynku inwestycji (zakłady przemysłowe, biura projektowe, inwestorzy budowlani, firmy wykonawcze)
• Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży (od wyszukania kontaktów, poprzez prezentację i etap negocjacji, ofertowanie, aż do realizacji zamówienia)
• Wykształcenie wyższe mile widziane kier. klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, kriogenika, inżynieria środowiska,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
• Prawo jazdy kat. B.

Ponadto od kandydata oczekujemy:

• Skuteczności (zamykanie sprzedaży, docieranie do informacji na danym terenie, upór w osiąganiu celów)
• Samodzielności
• Dobrej organizacji pracy
• Umiejętności negocjacji
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Kreatywnego myślenia
• Wysokiej kultury osobistej

oferowane warunki

• Praca w prestiżowej firmie z branży HVAC
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Atrakcyjne premie uzależnione od wyników
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
• Jasno określona ścieżka rozwoju i awansu

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

INTERIMAX

branża

Handel

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: magdalena.adamkowska@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać HVACHANDLOWIEC/01/13/MAZOWIECKIE
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 25.01.2013

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: