Praca Warszawa

M這dszy Specjalista ds. Kadr

stanowisko: M這dszy Specjalista ds. Kadr

miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

opis stanowiska

Grupa HRBC to mi璠zynarodowa grupa firm doradczych i szkoleniowych, z bogatym do鈍iadczeniem zdobytym na mi璠zynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Aktualnie do naszego warszawskiego zespo逝, poszukujemy kandydat闚/-tek zainteresowanych rozwojem w obszarze rekrutacji na stanowisku:

Zakres obowi您k闚:
•prowadzenie dokumentacji pracowniczej zwi您anej z nawi您aniem, przebiegiem oraz rozwi您aniem stosunku pracy oraz um闚 cywilnoprawnych,
•prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami prawa pracy,
•obs逝ga programu kadrowo-p豉cowego oraz programu PxTNIK,
•tworzenie raport闚 oraz zestawie na potrzeby wewn皻rzne firmy,

wymagania

Oczekiwania:
•praktyczna znajomo嗆 przepis闚 z zakresu prawa pracy, ubezpiecze spo貫cznych,
•do鈍iadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr – mile widziane,
•samodzielno嗆 i odpowiedzialno嗆 za powierzone zadania,
•dobra znajomo嗆 pakietu MS Office,

oferowane warunki

Oferujemy:
• mobilne narz璠zia pracy
• mo磧iwo嗆 rozwoju
• prac w mi貫j i przyjaznej atmosferze
• opiek medyczn
• ciep貫 przyj璚ie i wsparcie od zespo逝

rodzaj pracy

Praca tymczasowa

nazwa firmy

INTERIMAX

bran瘸

Inne

dane kontaktowe

Zainteresowanych zapraszamy do przes豉nia CV.
Rekrutacja.zagranica@interimax.com

Przyjmuj do wiadomo軼i, 瞠:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie przy ul. G這wackiego 4/9, 30-085 Krak闚.
2. Dane przetwarzane s w celu realizacji proces闚 rekrutacyjnych.
3. Dane mog by przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych us逝g w豉snych oraz naszych partner闚, zgodnie z wyra穎nymi zgodami.
4. Dane b璠 udost瘼niane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etap闚 rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dost瘼u do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.
Skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Praca pozosta貫 oferty pracy