Praca Wrocław

Do opieki pani na wózku/Bielefeld/dobre warunki!!!

stanowisko: Do opieki pani na wózku/Bielefeld/dobre warunki!!!

miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska

opis stanowiska

Poszukiwany opiekun/ka do pani na wózku. Pani cierpi również na lekką demencję i inkontynecję. Wymaga transferu ale współpracuje i jest osobą drobną. Pani jest miłą i ciepłą osobą. Chętnie ogląda telewizję i wychodzi na spacery. Do obowiązków opiekuna/ki będzie również należało prowadzenie domu czyli gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów itp. Pani mieszka w domku na obrzeżach Bielefeld. Do dyspozycji opiekuna/ki jest własny pokój z łazienką oraz samochód.

wymagania

-dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane referencje
-życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych
-czynne prawo jazdy

oferowane warunki

- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej - tj. ponad 4400 zł brutto)
- podpisujemy 1 czytelną umowę
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie
*zależne od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
- proponujemy kursy językowe oraz szkolenia medyczne

nazwa firmy

InterKadra

branża

Inne

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji poprzez www.opiekunki.interkadra.pl lub a.zagula@interkadra.pl, albo wysłanie SMS na numer: ( +48 ) 666 826 237. ODDZWONIMY