• Dodaj nową ofertę

Aby dodać nową ofertę pracy proszę wypełnić poniższy formularz.

*Stanowisko:

*Miejsce pracy (miasto):

*Województwo:

*Branża:

Dodatkowe branże, w których działa firma możesz zaznaczyć trzymając CTRL.

Praca stała

Praca tymczasowa

Praktyka/Staż

*Opis stanowiska pracy:

Proszę opisać zwięźle główne zadania pracownika na tym stanowisku.

*Wymagania:

Proszę opisać preferowane jak również niezbędne umiejętności jakie powinien posiadać pracownik przed rozpoczęciem wykonywania pracy.

Oferowane warunki:

Proszę przedstawić wszelkie informacje dotyczące wynagrodzenia i warunków pracy, które mogłyby skłonić potencjalnego pracownika do nadesłania swojej aplikacji.

*Nazwa firmy:

*Dane kontaktowe:

Proszę opisać preferowaną formę kontaktu oraz nadsyłania przez pracowników swoich aplikacji.

*Poprawny email kontaktowy:

Powtórz email:

Proszę podać adres email, na który zostanie wysłany odnośnik do potwierdzenia ogłoszenia. Ten adres e-mail nie będzie publikowany w ogłoszeniu.

* oznacza wymagane pola

  • Postęp

krok 1/3