Praca szczecin

Magazynier - Salon Meblowy - Szczecin

stanowisko: Magazynier - Salon Meblowy - Szczecin

miejsce pracy: szczecin / zachodniopomorskie / Polska

opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Praca dorywcza
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
• załadunek i rozładunek towaru
• składanie i skręcanie mebli
• prace pomocnicze porządkowe

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

wymagania

Wymagania:
• dyspozycyjność w podanym terminie: 13.04.2017 w godz. 10:00 - 18:00
• odpowiedzialność
• zaangażowanie i motywacja do pracy

oferowane warunki

Oferujemy:
• terminowa wypłata wynagrodzenia
• kompleksowa obsługa naszego konsultanta
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• możliwość udziału w innych projektach naszej agencji
• umowa zlecenie

rodzaj pracy

Praca stała

nazwa firmy

Interimax Polska SP ZOO SKA

branża

Praca fizyczna

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem poprzez Link aplikacyjny: http://hrbc.es-candidate.com/application/form/252917/1866/